امروز : دوشنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۰

1,791 ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ م.نظری

Wolfwalkers1 - دانلود موسیقی متن انیمیشن Wolfwalkers 2020

موسیقی متن انیمیشن Wolfwalkers 2020

با عرض سلام به شما همراهان عزیز و گرامی ، امروزی با پستی دیگر ضمن موسیقی متن انیمیشن Wolfwalkers 2020 در خدمت شما هستیم .

سازندگان :

انیمیشن Wolfwalkers یکی از بهترین فیلم‌های سال ۲۰۲۰ است و کاندید بهترین انیمیشن سال نیز شده. این انیمیشن توسط Ross Stewart و Tomm Moore کارگردانی شده است.

موسیقی متن انیمیشن Wolfwalkers توسط Bruno Coulais فرانسوی و گروه Kila ایرلندی سروده شده‌ است. Cartoon Saloon تا قبل از Wolfwalkers دو انیمیشن دیگر با نام‌های Secret of Kells و Song of the Sea را نیز تولید کرده بود که ساخت موسیقی آنان نیز به دست همین دو تیم بوده است.

 

خلاصه ای از داستان :

داستان این انیمیشن در دنیایی جادویی و خرافی جریان دارد که گرگ‌ها در آن به عنوان موجوداتی وحشی و شیطانی شناخته می‌شوند. ایرلند و مردمان آن هیچ‌گاه از حملات گرگ‌ها به گله‌های گوسفندان در امان نیستند. پادشاه ایرلند که فردی مغرور است، شکارچی‌ای استخدام می‌کند تا آخرین گرگ‌های باقی‌مانده را نیز نابود کند.

 

wolfwalkers apple - دانلود موسیقی متن انیمیشن Wolfwalkers 2020

 

این شکارچی به همراه فرزندش رابین که دستیار اوست، به ایرلند می‌رود تا آخرین دسته‌ی گرگ‌ها را نیز نابود کند. رابین و پدرش پا به اعماق جنگل می‌گذارند تا مخفی‌گاه گرگ‌ها را پیدا کنند و در این بین به دسته‌ای از گرگ‌ها که تعدادی گوسفند را محاصره کرده‌اند، برمی‌خورند. رابین به اشتباه به پرنده‌ی خود تیر می‌زند و هنگام جستجو برای یافتن آن، با دختری به نام میب آشنا می‌شود. میان رابین و میب دوستی‌ای نزدیک شکل می‌گیرد که منجر به کشف دنیای Wolfwalkers می‌شود.

 

برای دانلود انیمیشن Wolfwalkers 2020 – لطفا کلیک کنید. 

 

818UDaEksYL scaled - دانلود موسیقی متن انیمیشن Wolfwalkers 2020

برای دانلود آلبوم کامل کلیک کنید.

اشتراک گذاری:
نظرات کاربران
بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *