امروز : پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰

1,599 ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ م.نظری

b38100b4 f0cb 492a a805 a154b0a82149 - دانلود موسیقی متن بازی The Medium

موسیقی متن بازی The Medium

باز هم سلامی دوباره خدمت شما دوستان و همراهان عزیز گرامی، امروز هم با یک موسیقی متن جدید همراه شما هستیم .این بار به سراغ مجموعه موسیقی های بازی The Medium رفته ایم .

سازندگان :

این بازی توسط شرکت بلوبر تیم (Bloober Team) در تاریخ ژانویه ۲۰۲۱ منتشر شد.

کارنامه درخشان Akira Yamaoka نیازی به اشاره کردن ندارد. یامائوکا به همراه Arkadiusz Reikowski موسیقی متن بازی The Medium را ساخته است.

این دو به خوبی توانستند به زرق و برق بازی مدیوم بیفزایند و هیجان آن را دو چندان کنند.

موسیقی متن این بازی به خوبی هیجان را به گیمر انتقال می‌دهد و وی را در دنیای بازی غوطه‌ور می‌کند. علاوه بر این، با شنیدن آهنگ های بازی Medium می‌توانید از لحاظ احساسی با کارکتر اصلی آن ارتباط برقرار کنید.

 

خلاصه کوتاه از داستان بازی :

بازی The Medium عنوانی در سبک ترس روان‌شناختی است که در آن المان‌های معمایی نیز وجود دارد. دوربین این بازی به صورت سوم شخص است و داستان در دو دنیای مختلف روایت می‌شود.

شما در این بازی میان دو جهان در رفت و آمد خواهید بود. یک جهان واقعی و یک جهان خیالی.

برای تحقیق و بررسی در جایی که نمی‌توانید به آن وارد شوید، می‌توانید از قابلیتی به نام Out of Body استفاده نمایید. شما می‌توانید سپرهای انرژی ایجاد کنید و انفجارهای قدرتمندی را برای زنده ماندن در دنیای ماورایی و خطرات دنیوی ارائه دهید.
در The Medium، بازی‌بازان با یک داستان به بلوغ رسیده و مبهم از نظر اخلاقی مواجه هستند. شما در این بازی بیشتر از سایرین، می‌شنوید و تجربه کسب می‌کنید.

با هر چشم‌انداز جدید، شما درک و نگاه خود را نسبت به اتفاقاتی که در پناهگاه Niwa رخ داده است، تغییر خواهید داد.

 

The Medium 10 22 20 - دانلود موسیقی متن بازی The Medium

بازی‌بازان می‌توانند به طور همزمان در دو جهان موجود در بازی حضور داشته باشند.

شما می‌توانید به طور همزمان دنیای فیزیکی و نیز دنیای خیالی را کاوش کنید و با استفاده از تعاملات بین آن‌ها برای حل معماهای دو واقعیت، باز کردن مسیرهای جدید و بیدار کردن خاطرات از وقایع گذشته استفاده نمایید.
دنیا و واقعیت تاریک این بازی از آثار بکسینسکی (Beksinski) الهام گرفته شده است. دنیای خیالی بازی The Medium به نوعی بازتابی از واقعیت تاریک ما محسوب می‌شود.

این دنیا یک مکان تاریک و ناآرام است که اعمال ناپسند ، خواست‌های شیطانی ، و رازهای شرم‌آور ما آشکار می‌شود و می‌تواند شکل بگیرد.

 

Medium scaled - دانلود موسیقی متن بازی The Medium

دانلود آلبوم کامل موسیقی های متن بازی The Medium

اشتراک گذاری:
نظرات کاربران
بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *