امروز : چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰

+1
2,355 ۱۳ تیر ۱۴۰۰ م.نظری

music5 2 - دانلود موسیقی‌‌های متن بازی Ghostrunner

موسیقی‌‌های متن بازی Ghostrunner

بازم هم سلامی دوباره خدمت شما دوستان و همراهان عزیز گرامی، امروز هم با یک موسیقی متن جدید همراه شما هستیم .این بار سراغ مجموعه موسیقی های بازی Ghostrunner رفته ایم .

مروری بر داستان بازی :)

بازی Ghostrunner یک عنوان اکشن اول شخص است که در زمان آینده و در یک دنیای سایبرپانکی جریان دارد. طی یک حادثه تمام شهر نابود شده و تنها یک پناهگاه در شهر باقی مانده است. این پناهگاه یک برج عظیم  با نام  Dharma Tower  است که توسط فردی با نام Keymaster  فرمانروایی می شود و در حقیقت شخصیت منفی بازی به شمار می آید. او با ظلم و استبداد بر این شهر حکمرانی می کند. ظلم و استبداد به همراه فقر باعث شده تا بسیاری از ساکنین این برج از این وضعیت به ستوه آمده و دست به شورش و هرج و مرج بزنند. بازی بازان در نقش قهرمانی قرار می گیرند که مهارت های منحصر بفردی دارد و قادر است تا هم بااستفاده از سلاح های سرد و هم از تکنولوژی‌های مافوق بشری به مبارزه بپردازد. شما در نقش این قهرمان وظیفه دارید تا به بالاترین قسمت این برج بروید و حاکم آن یعنی Keymaster را از پای در بیاورد. اما این راه اصلا اسان نیست زیرا دشمنان زیادی از جمله ربات‌های غول پیکر و تماما مسلح  در این برج نگهبانی می دهند واز این روی  برای رسیدن به هدف کار بسیار سختی پیش روی شما قرار دارد. گیم پلی این بازی در مبارزه با سلاح کاتانا و استفاده از فنون رزمی یا مهارت های ویژه به مانند بازگرداندن تیرهای دشمنان خلاصه می شود و از سرعت بسیار بالایی نیز برخوردار است.

آلبوم موسیقی ‌های متن بازی Ghostrunner

از آن‌جایی که گیم پلی بازی از سرعت بسیار بالایی برخوردار است، پس ساخت موسیقی‌هایی که بتواند با ستینگ اصلی بازی و البته سرعت گیم‌پلی آن همخوانی داشته باشد بسیار حائز اهمیت است. موسیقی‌‌های متن بازی Ghostrunner توسط آقای John Paesano تهیه شده‌اند که سابقه‌ی ساخت موسیقی‌های بازی Desync را در کارنامه‌ی خود دارد.  خوشبختانه موسیقی‌های بازی از کیفیت بسیار خوبی برخورداز هستند و با گیم‌پلی و محیط بازی همخوانی بسیار بالایی دارند.

شما می‌توانید موسیقی‌‌های متن بازی Ghostrunner را از طریق لینک‌های قرار‌ داده شده دریافت کنید:

ghostrunner winter pack 768x400 1 - دانلود موسیقی‌‌های متن بازی Ghostrunner

دانلود باکس کامل

اشتراک گذاری:
نظرات کاربران
بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *