امروز : دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

+3
1,965 ۰۵ اسفند ۹۹ مهسا نظری

death stranding ost 768x480 1 - دانلود موسیقی‌های متن بازی Death Stranding

 

Death Stranding را بدون شک می‌توان یکی از محبوب‌ترین بازی‌های نسل هشتم به شمار آورد؛ عنوانی که به تازگی عرضه شده است و همان طور که انتظار می‌رفت کوجیما دنیایی متراکم، پیچیده، عجیب و بسیار بزرگ را خلق کرده است.

داستان بازی Death Stranding در آینده‌ی نزدیک جریان دارد؛ جایی که به دلیل انفجار‌هایی مرموز، سیاره‌ی زمین به هرج و مرج کشیده است. این انفجار‌ها رویداد‌هایی ماورا طبیعی و ترسناک را به وجود آورده‌اند که با نام Death Stranding نامیده می‌شوند. حالا موجوداتی ترسناک و روح مانندی با نام Beached Things یا به اختصار BT، در دنیا سرگردان هستند و جان تمام موجودات را تهدید می‌کنند. نظام اجتماعی فرو پاشیده است و مردم، خود را از دنیای بیرون دور کرده‌اند و در انزوا زندگی می‌کنند تا بلکه بتوانند از این فاجعه جان سالم به در ببرند.

بازی شما را در نقش سم پورتر بریجز (Sam Porter Bridges) قرار می‌دهد.فردی که از طرف ریاست جمهوری آمریکا مامور شده تا  از ساحل شرقی به ساحل غربی سفر کرده و با متصل کردن مجدد شهر‌ها، آمریکا را دوباره یکپارچه کند تا بتوانند دوباره در کنار یکدیگر قرار گرفته و بر خطراتی که آن‌ها را تهدید می کنند غلبه کنند.

این هفته به سراغ موسیقی‌های بازی محبوب Death Stranding رفته ایم. شما می توانید موسیقی‌های این بازی جذاب را در قسمت پایین دانلود کنید:

_ نام اثر: موسیقی‌های بازی Death Stranding

_ تاریخ انتشار: جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹)

_ آهنگسازان: Ludvig Forssell, Joel Corelitz, Jenny Plant

_ تعداد قطعات: ۲۹ ترک (دو کیفیت MP3 و FLAC 16 bit)

 

death stranding ost 768x480 1 - دانلود موسیقی‌های متن بازی Death Stranding

دانلود موسیقی متن بازی Death Stranding با کیفیت MP3 به صورت یکجا 

پخش آنلاین :

                                                                         دانلود نسخه ی ۷۲۰

۰/۵ (۰ نظر)
اشتراک گذاری:
نظرات کاربران
بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *