امروز : دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

+1
1,973 ۵ اسفند ۱۳۹۹ مهسا نظری

Ghost of Tsushima ost min 768x480 1 - دانلود موسیقی‌های متن بازی Ghost of Tsushima

به طور کلی در بازی‌های جهان باز موسیقی نقش مهمی را به عهده دارد هنگامی که شما در حال کاوش در دنیای وسیع بازی یا در حال مبارزه با دشمنان آن هستید این موسیقی است که می‌تواند همه این موارد را هیجان انگیز و خاص جلوه دهد.

این موضوع در رابطه با بازی Ghost of Tsushima نیز صدق می‌کند و یکی از مواردی که بازی Ghost of Tsushima را بسیار خاص جلوه می‌دهد، موسیقی‌های بی نظیر این بازی است. چیزی که بیشتر از همه توجه ما را به خود جلب می کند و باعث می‌شود تا بازی Ghost of Tsushima بیشتر و بیشتر به فیلم های ژاپنی قدیمی شبیه باشد و همان حس و حال را به مخاطب منتقل کند استفاده از فلوت ژاپنی و یا همان شاکوهاچی است.

موسیقی متن بازی Ghost_of_Tsushima

موسیقی‌های این بازی توسط Ilan Eshkeri و  Shigeru Umebayashi ساخته شده اند و آن‌ها به خوبی از پس این وظیفه بسیار سنگین و مهم بر آمده اند. هنگامی که در دنیای بازی به کاوش می‌پردازید موسیقی‌های بازی ریتم آرام تری دارند ولی در هنگام دوئل‌ها و مبارزات بازی موسیقی‌ ریتم تند‌تری به خود گرفته و گاهی اوقات  سیار حماسی می‌شود. در هر صورت اگر از علاقه مندان به فیلم‌های قدیمی ژاپنی و موسیقی شرقی هستید پیشنهاد می‌کنم حتما آلبوم موسیقی‌های این بازی را از طریق لینک‌های قرار داده شده دریافت کنید:

 

Ghost of Tsushima ost min 768x480 1 - دانلود موسیقی‌های متن بازی Ghost of Tsushima

دانلود موسیقی متن بازی Ghost of Tsushima با کیفیت MP3 به صورت یکجا

پخش آنلاین :

                                                                   دانلود نسخه ی ۱۰۸۰

 

۰/۵ (۰ نظر)
اشتراک گذاری:
نظرات کاربران
بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *