امروز : دوشنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۰

2,838 ۵ اسفند ۱۳۹۹ م.نظری

Assassins Creed Valhalla Rudl.Ir  - دانلود موسیقی‌های متن بازی Assassins Creed Valhalla

_ Assassins Creed Valhalla

شرکت یوبی سافت تابستان گذشته با معرفی نسخه جدیدی از سری Assassins Creed بسیاری از بازی‌بازان را شگفت زده کرد. Assassin’s Creed Valhalla نام نسخه‌ی جدید این سری است که دارای ستینگ متفاوتی خواهد بود.

یوبی‌سافت این بار به سراغ وایکینگ ها و اساطیر نورس رفته است. داستان بازی در قرن نهم میلادی و در جریان حمله وایکینگ‌ها به امپراطوری بریتانیا یا همان ساکسون‌ها جریان دارد. بازی‌بازان در نقش یک وایکینگ با نام Eivor قرار خواهند گرفت و وظیفه‌ی رهبری و هدایت ارتش وایکینگ‌ها در این نبرد را به به عهده خواهند داشت. مبارزات بازی را می‌توان مشابه دو نسخه‌ی قبلی این سری به شمار آورد و دشمنان بازی نیز دارای سطوح متفاوتی هستند که با توجه به سطح و نوع دشمنان مبارزات، سخت‌تر و چالش برانگیز‌تر می‌شوند.

موسیقی‌ متن بازی Assassins Creed Valhalla

موسیقی‌های بازی به طور مشترک توسط Jesper Kyd، خانم Sarah Schachner و آقای Einar Selvik ساخته شده‌اند. موسیقی‌های این بازی را می‌توان به نوعی از جمله موسیقی‌های حماسی به شمار آورد که با تم اصلی بازی یعنی وایکینگ‌ها و همچنین مبارزات آن همخوانی بسیار بالایی دارد و می‌توان آن را در زمره‌ی بهترین موسیقی‌های سال ۲۰۲۰ قرار داد.

شما می‌توانید موسیقی‌های این بازی را از طریق لینک‌های قرار‌ داده شده دریافت کنید:

 

Assassins Creed Valhalla Rudl.Ir  - دانلود موسیقی‌های متن بازی Assassins Creed Valhalla

دانلود موسیقی متن بازی Ghost of Tsushima با کیفیت MP3 به صورت یکجا

اشتراک گذاری:
نظرات کاربران
بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *