امروز : چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰

AAAABeuxZ2RUwC4GlWioJ177gen1853vCsDuZilqfypBVFxfRCR6j9JbDLDuBGvdKl8fcP T7QsijAtDQZcwje5UCeGsYRaP - دانلود موسیقی متن انیمیشن A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

موسیقی متن انیمیشن A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

با عرض سلام به شما همراهان عزیز و گرمی ، امروزی با پستی دیگر ضمن موسیقی متن انیمیشن زیبا و جذاب شان گوسفنده : فارماگدون در خدمت شما هستیم .

مسیقی ساز:

اگر با این شخصیت‌ها و دنیای آن‌ها آشنا باشید، قطعا می‌دانید که دیالوگ‌ها نقش چندان زیادی در آن‌ها ندارند و به همین واسطه، موسیقی متن انیمیشن شان گوسفنده: فارماگدون یکی از مهم‌ترین المان‌های اثر می‌شود. در ابتدا تصور می‌شد که «ایلان اشکری» که وظیفه‌ی ساخت موسیقی قسمت اول فیلم را بر عهده داشته، در قسمت دوم هم با سازندگان همکاری می‌کند، اما در نهایت این «تام هاو» (Tom Howe) بود که به عنوان آهنگ‌ساز انیمیشن اعلام شد.

خلاصه ای کوتاه :

انیمیشن شان گوسفنده: فارماگدون درباره‌ی موجودی فضایی است که سفینه‌اش به زمین آمده. در حالی‌که شان و دیگر گوسفندهای مزرعه مثل همیشه مشغول به بازیگوشی هستند، «بیتزر» (Bitzer) سگ مزرعه، سعی دارد تا آن‌ها مجبور به رعایت قوانین بکند. بعد از این‌که او جلویشان را برای درست کردن کباب و باربکیو می‌گیرد، این گوسفند ناقلا تصمیم می‌گیرد که برای همه پیتزا سفارش دهد. اما هنگامی که سفارش آن‌ها می‌رسد و به سراغ غذا می‌روند، همه متوجه می‌شوند که بسته پیتزاها کاملا خالی است . شان مسیری که از ته مانده های پیتزا به وجود آمده را دنبال میکند و با موجود فضایی داسان آشنا میشود.

 

snapshot 1590668236 scaled - دانلود موسیقی متن انیمیشن A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

 

این موجود بانمک خود را «لولا» (Lu-La) معرفی می‌کند، شان او را با خود می‌برد تا به بقیه اعضای مزرعه معرفی کند، اما همان‌طور که از این موجودات انتظار می‌رود، همه چیز به هم می‌ریزد. در همین حال، مزرعه‌دار به خاطر اخبار منتشرشده از ظهور موجودات فضایی تصمیم می‌گیرد که پارکی با قالب موجودات فضایی به اسم فارماگدون بسازد و از آن سود ببرد. در کنار جستجوهایی که به دنبال یک موجود فضایی به وجود آمده است، شان با گذشته‌ی «لولا» آشنا می‌شود و متوجه می‌شود که او تنها کودکی است که قصد دارد نزد خانواده خود بازگردد. پس او تصمیم به کمک می‌گیرد تا او را از زمین خارج کند. اما طبیعتاً با وجود نقشه‌های مزرعه‌دار برای ساختن پارک، و افرادی که به دنبال موجود فضایی هستند، همه چیز آن‌طور که انتظار می‌رفت، پیش نمی‌رود.

 

برای دانلود انیمیشن شان گوسفنده : فارماگدون – لطفا کلیک کنید. 

 

photo - دانلود موسیقی متن انیمیشن A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

دانلود باکس کامل

اشتراک گذاری:
نظرات کاربران
بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *