امروز : یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰

538 ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ س. نظ

bloodborne 768x432 1 - شایعه: ریمستر Bloodborne برروی پلی‌استیشن ۵ عرضه خواهد شد

این طور که به نظر می‌رسد، قرار است شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ Bloodborne باشیم و بالاخره از تجربه‌ی بلادبورن با ۶۰ فریم بر ثانیه لذت ببریم. البته اگر شایعات اخیر در این باره درست باشند.

از زمانی که Bloodborne عرضه شده است، شایعات در مورد Bloodborne بسیار اندک بوده‌اند. ظاهرا برخلاف استقبال بسیار خوب از آن بازی و درخواست هواداران برای ساخت یک دنباله، فرام‌سافتور (From Software) هنوز برنامه‌ای برای انجام این کار ندارد.

اخیرا اعلام شد که ممکن است شاهد عرضه‌ی بازی برروی رایانه‌های شخصی باشیم. اگر این شایعات درست باشند، رایانه‌های شخصی تنها پلتفرم جدیدی نیست که شاهکار فرام‌سافتور روانه‌ی آن خواهد شد.

به تازگی همان شخصی که اعلام کرده بود که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Bloodborne در دست ساخت است، در توئیتی به این خبر هم اشاره کرده است که قرار است شاهد عرضه‌ی این بازی برروی پلی‌استیشن ۵ هم باشیم. نکته‌ی مهم این است که خود فرام‌سافتور برروی این پورت کار نمی‌کند و یک استودیوی خارجی که “پیش از این برروی پورت‌های باکیفیتی کار کرده بود” مسئول این ریمستر است.

همین شخص اعلام کرده است که سونی قصد داشت تا این خبر را طی رویداد معرفی بازی‌های پلی‌استیشن ۵ اعلام کند. این رویداد به خاطر اعتراضات اخیر در آمریکا به تعویق افتاد. سونی اعلام کرده است که به زودی تاریخ جدیدی برای این رویداد اعلام خواهد شد. شاید در همین رویداد هم شاهد معرفی شدن Bloodborne 2 باشیم.

Bloodborne هم اکنون به صورت انحصاری برروی پلی‌استیشن ۴ در دسترس است.

اشتراک گذاری:
نظرات کاربران
بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *